carodejnice_2010_03

     Rok 2011 jsme zahájili v pardubickém Doli klubu v rámci seriálu koncertů folkové hudby F-klub. Naprosto perfektní ples ve stylu country uspořádal amatérský pěvecký sbor BOROVĚNKY 22.1.2011 v hospodě U Malířů v Borku.

     V březnu proběhlo Východočeské kolo Porty. Ta se po letech, kdy se konala v Kostelci nad Orlicí přestěhovala do Pardubic do ABC klubu Na Olšinkách a stala se tak součástí festivalu PARDUBICKÁ FOLKOVÁ NOC. Tam se nám podařilo získat 3. místo v diváckém hlasování. Třetí místo jsme získali i na festivalu Podlužanská kytara, který se konal 16. dubna.

     Další změna působiště se konala na čarodějnice, když po létech, kdy jsme hráli na zámeckém nádvoří v Cholticích, jsme se posunuli blíže k Majkovu bydlišti do Ledec. V květnu jsme společně se Stráníky a Nezmary hráli v Havlíčkově Brodě na Trhu řemesel a samozřejmě jsme nemohli chybět na FTP v Horním Jelení.

     V červnu mimo jiné i v Areálu rozhledny Barborka v Horních Raškovicích u Svinčan na akci Tradice Železnohorského regionu. Sedm vystoupení jsme odehráli během prázdnin. Mimo jiné jsme se zúčastnili Festivalu mezi skalami, Hronovské Zlaté slunce, Trosecký širák.

     2. a 3. září jsme hráli na 13. mezinárodní výstavě Koně v akci. 9. 9. pak již naše nejdůležitější akce - Svojšický Podzim.

     Do konce roku jsme odehráli ještě několik dalších koncertů a vystoupení. V Orli v hostinci "U Špejlíků", na Svatováclavském Jarmarku ve Skutči, 3.12. jsme s kapelou opět po roce vystupovali jako hosté na Tulmedově counry bále v Proseči u Skutče a na závěr roku 28.12. jsme si jako historicky první ( asi i poslední ) country skupina zahráli na půdě pardubického music clubu HANY BANY.