Rozjezd po dvouleté kovidové pauze, kdy jsme toho moc neodehráli, byl dost pomalý a ačkoliv jsme se na první hraní už velmi těšili, zároveň jsme však měli obyvy, jak nám to vlastně půjde a jak nás publikum přijme.

Ronov n D 2 4 22 042.4.2022 jsme si po dlouhých osmi měsících konečně opět zahráli na pořádném country bále.

Při odemykání Doubravy jsme měli tu radost zahrát ronovským skautům a vodákům. Atmosféra byla parádní i přes poměrně chladné počasí a country bál se opravdu vydařil.

Jsme rádi že jsme nakonec všechno nezapomněli a že se všichni dobře bavili.

 

Chrudim 9 4 2022 21

 

Druhým našim vystoupením v roce 2022 bylo vystoupení na společném koncertě "Trampské Jaro" spolu se skupinou Chrpa a skupinou Bounty v divadle Karla Pippicha v Chrudimi 9.4.2022.

Divadlo bylo téměř vyprodané a panovala v něm příjemná kamarádská atmosféra.

 

Horni Jeleni 2022 20 27.-.29. 5  jsme se již tradičně zúčstnili již 46. ročníku Festivalu trampské písně v Horním Jelení. 

Festival má obrovskou tradici. Svědčí o tom vysoká účast kapel a plné hlediště diváků, kteří si během finále pomalu neměli ani kam sednout. 

Na letošním ročníku vystoupilo 18 hudebních skupin. Porota měla skutečně těžký úkol - už jenom výběr kapel do finále, kam mělo postoupit osm skupin, nebyl jednoduchý, protože nebyl nikdo slabší.

Do finále se podařilo postoupit i nám a nakonec jsme obsadili 7. místo.

Country na kolejich 02

 

O týden později 4.6.2022 jsem účinkovali na festivalu Country na kolejích.

Také tento festival se vydařil a všichni jsme si to moc užili.

Bezvadný byl již páteční večer a sobotní atmosféra v Chřenovicích bývá vždycky neopakovatelná. Ostatní kapely ale i diváci byli perfektní, stejně tak i Tučňák a jeho tým odvedl pořádnýkus práce.