Po festivalu v Horním Jelení, který tradičně zahajuje kolotč open air koncertů a festivalů nás čekalo vystouprní na chotěbořském máměstí "Chotěbořské námko" 14.7., kde nás čekalo společné vystoupení se skupinou DETTO. Na koncert jsme se poctivě připravovali a tak jsme si to i náležitě užili.

Choteborske namko 04 Choteborske namko 14

18.7. následoval koncert v Pardubicích v rámci festivalu "Léto na Příhrádku". I v Pardubicích v hystorickém centru města s jedinečným geniem loci byla atmosféra neopakovatelná, diváci byli skvělí a koncert se nám vydařil.

Leto na Prihradku 02 Leto na Prihradku 07

Následovala již tradiční prázdninová vystoupení 28.7. Opékání buřtů na Dubině, 3.8. Country čtvrtek v Hostinci Pod Drnem a 11.8. Opékání buřtů na Drážce.

Opekani burtu 07Pod Drnem 04Opekani burtu 13

12.8. jsme zahajovali FRIENDS FEST – 8. ročník oblíbeného multižánrového festivalu plného Ameriky na Dostihovém závodišti Pardubice. Čekala nás největší stage na jaké jsme kdy hráli, perfektní zvuk a po vystoupení i výborná pravá americká grilovaná žebra.

16.8. se uskutečnilo další z řady Jamování s Colapsem, tentokrát ve Vilémově v Restauraci Kolovna.

 Jamovani s Colapsem 39Country vecer Peklo 01

25.8. jsme odehráli Country večer v Kraskově v Hospůdce Peklo.

Poslední prázdninový víkend 2.9. vyrazila část kapely do Čebína na  Československý Potlach.

47 FTP Horni Jeleni 11 O víkendu 26. - 28. 5. 2023 jsme se s kapelou zúčastnili 47. ročníku Festivalu trampských písní v Horním Jelení.

Tento festival je pro nás opravdu srdeční záležitostí a do Horního Jelení jezdíme již víc než 20 let.

Přesto to pro některé z nás byla úplně nová zkušenost. Kapela se letos v Jelení představila v novém složení. Posledních pár měsíců jsme proto pilně zkoušeli a na festival v Horním Jelení jsme se moc těšili.

47 FTP Horni Jeleni 02Je již tradicí, že se většina z nás sejde již v pátek, abychom si společně zajamovali a nasáli ještě před zapálením festivalového ohně tu správnou atmosféru. K vystoupení u ohně jsme spojili své síly se skupinou KoYoTi a společně tak zahráli tři písničky.

Letošního ročníku se zúčastnilo neuvěřitelných 21 skupin. Festivalový maraton tak začal již brzy ráno úderem 9. hodiny. Vystoupení Country Colapsu bylo naplánováno až na odpolední kolo a tak jsme mohli v klidu užívat vystoupení ostatních skupin a musím říct, že především odpolední kolo bylo nabité spoustou kvalitních hudebních výkonů. Jsem přesvědčený, že nemalou měrou se na tom podílel i zvukař Ášek, který se postaral o to, že perfektní zvuk měli nejen diváci, ale i muzikanti na pódiu.

47 FTP Horni Jeleni 16Věřím, že i naše vystoupení bylo povedené i přesto, že nakonec jsme letos do finále nepostoupili. Děkuji všem divákům za pozitivní ohlasy a vůbec nás nemrzelo, že jsme letos skončili už v základním kole. Porota letos rozhodovala fundovaně a s jejich konečným hodnocením musím stoprocentně souhlasit.

Před večerním finále nás ještě čekalo vystoupení hostů, skupin Eldorádo a Kamarádi staré řeky. Po jejich vystoupení jsme si šli zahrát ještě do hospůdky v RZ Tramtárie, kde jsme si parádně zahráli s dalšími muzikanty a večer si tak parádně užili.

V neděli nás čekalo už jen balení a loučení. Byl to úžasný víkend plný dojmů a parádní muziky.
Děkujeme a těšíme se za rok zase v Horním Jelení.

Do nového roku jsme vstoupili již s nově ustálenou sestavou. Vašek do Country Colapsu dobře zapadl a s chutí se zapojil do veškerého dění.

Kapela pokračovala v pravidelném jamování s Country Colapsem a to jak v Pardubicích, tak i v Chotěboři. Jsme rádi, že se tyto akce dobře ujaly a většinou bývá plná hospoda.

25.2. jsme hráli v rámci projektu Ježíškova vnoučata v Heřmanově Městci pro obyvatele Domova pro seniory U Bažantnice.
Paní Věra si přála jako dárek k Vánocům koncert country skupiny a tak jsme nejen pro ni s radostí zahráli něco z našeho repertoáru.

Jamovaji s Colapsem Jeziskova vnoucata DD HM 09 Country bal Luciei 01 slet carodejnic

4.3. jse si zahráli v legendárním hradeckém Country klubu Lucie. Bohužel nepřišlo moc lidí, ale přesto jsme si to všichni užili a to také díky Drnovi, který se nám postaral o parádní zvuk.

Na čarodějnice jsme hráli v Pardubicích v centrálním parku na Dubině, kam přišlo neuvěřitelné množství lidí. Městský obvod Dubina uspořádal parádní Slet čarodějnic s bohatým programem pro děti i pro dospělé.

Dnešní den

Svátek má: ,
zítra: .

Příští vystoupení

Naše poslední CD

15 let

Reklama

Naše odkazy

facebook fanklub

folktime

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Bandzone.cz

Novinky e-mailem

Přihlášení

Nejnovější fotografie

Countrybal_Ronova_nad_Doubravou_03
Countrybal_Ronova_nad_Doubravou_03
Jamovani_2024_03
Jamovani_2024_03
Countrybal_Ronova_nad_Doubravou_02
Countrybal_Ronova_nad_Doubravou_02
Jamovani_2024_08
Jamovani_2024_08